logo

SON DAKİKA

Sorgun Tso’da Kobigel Projesi Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

sorgun-tsoda-kobigel-projesi-hakkinda-bilgilendirme-semineri-duzenlendi Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı KOSGEB-KOBİGEL Projesi teklif çağrısı hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

Sorgun Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Selim Alpaydın Yeni Görevine Başladı

sorgun-sosyal-guvenlik-merkezi-muduru-selim-alpaydin-yeni-gorevine-basladi Sorgun Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğünü 7 yıldır yürüten Mustafa Sülbü’nün SGK Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına atanmasıyla boşalan koltuğa hemşehrimiz Selim Alpaydın atandı.

Kutlu Doğum Haftası Dolayısıyla Sorgun’da 6 Bin Adet Karanfil Dağıtıldı

kutlu-dogum-haftasi-dolayisiyla-sorgunda-6-bin-adet-karanfil-dagitildi Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Sorgun’da 6 bin adet karanfil dağıtarak vatandaşın ve esnafların Kutlu Doğum Haftasını kutladı.

Araplı Kasabasında Kutlu Doğum Haftası Program Düzenlendiö

arapli-kasabasinda-kutlu-dogum-haftasi-program-duzenlendio Sorgun’a bağlı Araplı Kasabası Araplı İmam Hatip Ortaokulu tarafından Kutlu Doğum programı düzenlendi.

Türkiye 4,5 G'ye geçti onlar çatıda kaldı

turkiye-45-gye-gecti-onlar-catida-kaldi Sorgun’a bağlı Ağcın Köyünde yaşayan Musa ve Satı Nur isimli iki kardeş internetin güçlükle çektiği köylerinde ödevlerini araştırabilmek için evlerinin bitişiğinde bulunan tandırlığın

Sorgun yeşillenecek

sorgun-yesillenecek Sorgun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri baharın gelmesiyle birlikte park ve bahçeler ile orta refüjleri çiçeklendirme ve yeşillendirme çalışmalarına hız vererek, 5 bin adet gül dikimi

Oran Kalkınma Ajansından Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e Ziyaret

oran-kalkinma-ajansindan-belediye-baskani-ahmet-simseke-ziyaret ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Kamil Taşçı ve ORAN Kalkınma Ajansı Yozgat Bürosu Proje Uzmanı Timur Yıldız, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i ziyaret etti.

Sorgun’da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

sorgunda-kutlu-dogum-haftasi-etkinlikleri Sorgun’da “Kutlu Doğum Haftası” kapsamında çeşitli etiknlikler düzenlemeye devam ediyor.

‘Yaslıada’ Adlı Tiyatro Oyunu İzleyiciler Tarafından Tam Not Aldı

yasliada-adli-tiyatro-oyunu-izleyiciler-tarafindan-tam-not-aldi Sorgun Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Yaslıada” adlı tiyatro gösterisi izliyenleri tarafından büyük beğeni topladı.

Sorgun’da Trafik Kazası: 5 Yaralı

sorgunda-trafik-kazasi-5-yarali Sorgun’da iki otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.

Sorgun Belediyesi Vakumlu Portatif Çöp Aracı Aldı

sorgun-belediyesi-vakumlu-portatif-cop-araci-aldi Sorgun Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü vakumlu portatif çöp aracı alındı.

Hititlerin Heykel Atölyesi Gün Yüzüne Çıkmayı Bekliyor

hititlerin-heykel-atolyesi-gun-yuzune-cikmayi-bekliyor Sorgun’a bağlı Yeniyer Kasabasında bulunan Hititlerin Heykel Atölyesi olarak kullanılan eserlerin gün yüzüne çıkması bekleniyor.

30 Kursiyere Düzenlenen Törenle Sertifikalır Verildi

30-kursiyere-duzenlenen-torenle-sertifikalir-verildi Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimlerin tamamlayan 30 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Sorgun Belediyesi Sinek Ve Haşereyle Mücadele İçin Yeni İlaçlama Makinası Aldı

sorgun-belediyesi-sinek-ve-hasereyle-mucadele-icin-yeni-ilaclama-makinasi-aldi Sorgun Belediyesi, yaz aylarında artış gösteren sinek ve haşerelerle mücadele çalışmalarına destek için ileri teknolojiye sahip yeni ilaçlama makinesi satın aldı.

Yeniyer Belediyesi hizmetlerine hız verdi

yeniyer-belediyesi-hizmetlerine-hiz-verdi Sorgun’a bağlı Yeniyer Belediye Başkanı Osman Yılmaz, son 2 yıl içerisinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sorgun Tso’dan Zile Tso Ve Zile Ticaret Borsasına Anlamlı Ziyaret

sorgun-tsodan-zile-tso-ve-zile-ticaret-borsasina-anlamli-ziyaret Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Zile Ticaret ve Sanayi Odası İle Zile Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimişek, İş Güvenliği Konusunda Vatandaşları Uyardı

sorgun-belediye-baskani-ahmet-simisek-is-guvenligi-konusunda-vatandaslari-uyardi Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, iş güvenliği konusunun hafife alınmaması gerektiğini bu konuda vatandaşların duyarlı hareket etmelerini istedi.

‘Hepgül Aysel’ Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı

hepgul-aysel-tiyatro-oyunu-buyuk-begeni-topladi Sorgun Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen “Hep Gül Aysel” adlı tiyatro gösterisi izleyicileri tarafından büyük beğeni topladı.

Her Şehit Bir Fidandır Kampanyası

her-sehit-bir-fidandir-kampanyasi Sorgun’da her şehidin adını taşıyan 500 fidan toprakla buluştu. Sorgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen “Her Şehit Bir Fidandır” kampanyası kapsamında

Sorgun’dan Afrika’ya Gönül Köprüsü Oluştu

sorgundan-afrikaya-gonul-koprusu-olustu Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri Sorgun Belediye Başkan Vekili Yusuf Telli’yi makamında ziyaret etti.

YOZGAT - Hava Durumu

YOZGAT

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

ZİYARETÇİ SAYACI

Bugün:
102 hit, 56 ziyaretçi, 57 ziyaret
Bu hafta:
470 hit, 209 ziyaretçi, 253 ziyaret
Bu ay:
568 hit, 267 ziyaretçi, 303 ziyaret
Toplam:
427149 hit, 96811 ziyaretçi, 157166 ziyaret