logo

SON DAKİKA

Şehit Astsubay Üstçavuş Nusret Atmaca Sorgun'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

sehit-astsubay-ustcavus-nusret-atmaca-sorgunda-son-yolculuguna-ugurlandi DİYARBAKIR'ın Sur İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmalarda şehit olan 5 askerden biri olan 36 yaşındaki Astsubay Üstçavuş Nusret Atmaca, son yolculuğuna gözyaşları arasında

Sorgun TSO Akreditasyon Sertifikasını aldı

sorgun-tso-akreditasyon-sertifikasini-aldi Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası, 5 Yıldızlı Akreditasyon Belgesi’ni A Sınıfı’na yükseltti.

Yozgat'ta Çifte Şehit Acısı

yozgatta-cifte-sehit-acisi DİYARBAKIR'ın Sur İlçesi'nde, bu sabah PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmalarda şehit olan 3 askerden 2'si Yozgatlı. Şehitlerden Yozat'ın Sorgun İlçesi'nden 36 yaşındaki Astsubay Üstçavuş Nusret

Sorgun’da “Yarıyıl Satranç Turnuvası” Tamamlandı

sorgunda-yariyil-satranc-turnuvasi-tamamlandi Sorgun Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü ile Santranç Federasyonu Yozgat İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Yarıyıl Satranç Turnuvası” yapılan final müsabakalarının ardından

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Belediye Çalışanları İle Arabaşıda Bir Araya Geldi

sorgun-belediye-baskani-ahmet-simsek-belediye-calisanlari-ile-arabasida-bir-araya-geldi Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, belediye personelleriyle Arabaşı ziyafetinde bir araya geldi.

Sorgun’da Kosgeb Destekli Bilgilendirme Semineri Yapıldı

sorgunda-kosgeb-destekli-bilgilendirme-semineri-yapildi Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile KOSGEB Yozgat İl Müdürü Mustafa Işık’ın katımlıyla bilgilendirme semineri düzenlendi.

Artan terör olaylarına tepkisini evinin duvarına dev Türk Bayrağı yaparak gösterdi

artan-teror-olaylarina-tepkisini-evinin-duvarina-dev-turk-bayragi-yaparak-gosterdi Sorgun’a bağlı Külhüyük köyünde yaşayan 38 yaşındaki inşaat işçisi Burhan Özdemir adlı vatandaş, son günlerde artan terör olaylarına tepkisini evinin duvarına yaptırdığı dev Türk Bayrağı

Sorgun’da Yöresel Kilim Dokuma Ve Halıcılık Kursuna Yoğun İlgi

sorgunda-yoresel-kilim-dokuma-ve-halicilik-kursuna-yogun-ilgi Sorgun’a bağlı Eymir Belediyesi, Sorgun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İş-Kur İl Müdürlüğünün işbirliği ile açılan Kilim Dokuma ve Halıcılık kursuna ev hanımları yoğun ilgi gösteriyor.

Sorgun’da 6 Bin 460 Fidan Toprakla Buluştu

sorgunda-6-bin-460-fidan-toprakla-bulustu Sorgun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından 2015 yılı içerisinde kentte bulunan parklar, refüj ve sosyal tesislere toplam 6 Bin 460 adet fidan dikimi yapıldı.

Sorgun’da Trafik Kazası: 4 Yaralı

sorgunda-trafik-kazasi-4-yarali Sorgun mermerciler kavşağında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Sorgun’da Kar Yağışının Ardından Doğaya Yem Bıraldı

sorgunda-kar-yagisinin-ardindan-dogaya-yem-biraldi Sorgun’da aralıklarla devam eden kar yağışının ardından doğada yem bulmakta zorlanan yabani hayvanlar için yemleme çalışması yapıldı.

Sorgun’da Kanalizasyon Hattı Olmayan Yer Kalmadı

sorgunda-kanalizasyon-hatti-olmayan-yer-kalmadi Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Sorgun’da kanalizasyon hattı yapılmayan hiçbir yerin kalmadığını söyledi.

Sorgun Yeni Buğday Pazarı Başkanlığına Hayati Akyüz Seçildi

sorgun-yeni-bugday-pazari-baskanligina-hayati-akyuz-secildi Sorgun’da geçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimlerle Yeni Buğday Pazarı Başkanlığına Hayati Akyüz seçildi

Sorgun Belediye Zabıta Ekipleri Denetimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor

sorgun-belediye-zabita-ekipleri-denetimlerine-ara-vermeden-devam-ediyor Sorgun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halkın sağlığının ve huzurunun korunması amacıyla yürüttüğü çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Otopark Borç Ödemeleri Başladı

otopark-borc-odemeleri-basladi Sorgun’da 3 yıldır uygulanmakta olan otopark borç ödemeleri başladı.

Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu “Kasabamızı cazibe merkezi haline getireceğiz”

-eymir-belediye-baskani-cetin-mertoglu-kasabamizi-cazibe-merkezi-haline-getirecegiz Sorgun’a bağlı Eymir Beldesine yapılan ‘Eymir Bozdağ Taziye ve Kültür Evi’ndeki çalışmaların yüzde 70’i tamamlandı.

Anteplioğlu ve Demirel gazetecileri unutmadılar

anteplioglu-ve-demirel-gazetecileri-unutmadilar Yozgat Veteriner Hekimler Odası Başkanı Faruk Anteplioğlu ve Yozgat Makine Mühendisler Odası Başkanı Tahir Demirel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladılar.

Gazeteciler gününü kutladılar

gazeteciler-gununu-kutladilar Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Dıvrak, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Şahbaz, üyeler Ali Ünlü, Mesut Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Sorgun’da 2015 Yılı İtibariyle Su Abone Sayısı 21 Bin 52’ye Ulaştı

sorgunda-2015-yili-itibariyle-su-abone-sayisi-21-bin-52ye-ulasti Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, 2015 yılı içerisinde 992 adet yeni su abonesi verildiğini, şuan ki su abone sayısının 21 Bin 52’ye ulaştığını söyledi.

Sorgun Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

sorgun-belediyesi-kar-temizleme-calismalarini-surduruyor Yurdun dört bir tarafında etkili olan kar yağışı Sorgun’da da yoğun bir şekilde etkisini gösteriyor. Sorgun Belediyesi, kentte etkili olan kar yağışının olumsuz etkilerinin vatandaşları mağdur